OBLÍBENÉ ODKAZY:

Hodinová manželka

 

Staňte se FANOUŠKEM našeho eshopu na Facebooku ... klikněte na LIKE - TO SE MI LÍBÍ ... a budete informováni o všech novinkách na eshopu ...


NOVINKY

arr34v1 GRIFLOVAČ miláček zákazníků OPĚT V PRODEJIJe libo gril, vafle, panini nebo sandwich? Připrav si jídlo "za minutku"! Ušetříš čas i... arr3Novela zákona o ochraně spotřebiteleVýňatek o Obchodník podmínek e-shopu Obchůdek Veronica: K mimosoudnímu řešení spotřebitelských... arr3PŘEDSTAVUJEME VÁM ... PastArt plně automatický hnětač těsta a výrobník těstovinPředstavujeme jednu z očekávaných NOVINEK nového katalogu PastArt VarMix CATALOGUE.PastArt... arr3UTĚRKY Z EGYPTSKÉ BAVLNYUtěrky z egyptské bavlny s vysokou gramáží 230g/m2. Výborná kvalita a savost. Balení obsahuje 3... arr3PLÁŽOVÉ OSUŠKY Z EGYPTSKÉ BAVLNY  Plážové froté osušky z Egyptské bavlny jsou krásně barevné a příjemné na dotek. Gramáž 400g/m2.... arr3ZAHÁJEN PRODEJ VÝROBKŮ PRO DĚTIVodní děla a pistole Užijte si divoké přestřelky s vodními pistolemi v letních dnech a přitom...

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Veronika Černá
Padochov 169
664 91 Oslavany
tel: +420 606 880 428
c.veronica@seznam.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli?

na Facebooku 50% od známého 41% na Seznamu, Heurece, Google 5% na Mapě prodejců 5%

OBCHODNÍ PODMÍNKY » Doprava a platba

Doprava zboží

K doručení zboží je využíváno služeb České pošty:

ČESKÁ POŠTA – doporučený balík - zásilka o hmotnosti do 2 kg a hodnotě do 500 Kč.

... 80 Kč

ČESKÁ POŠTA - cenný balík - zásilka o hmotnosti do 2 kg a hodnotě nad 500 Kč.

... 100 Kč

ČESKÁ POŠTA - balík na poštu - adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den po podání zásilky.

... 130 Kč

ČESKÁ POŠTA - balík do ruky - garance doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den po podání zásilky.

... 130 Kč

OSOBNÍ ODBĚR je možný v sídle prodejce v Padochově. Jakmile bude zboží připraveno k osobnímu odběru, budeme vás kontaktovat. Vždy, prosím, vyčkejte na výzvu k vyzvednutí zboží.

... ZDARMA

 

BALNÉ JE ZAHRNUTO V CENĚ POŠTOVNÉHO.

Na celou řadu zboží je uvalena DOPRAVA ZDARMA. Toto zboží je v e-shopu označeno příslušným štítkem.

Pokud si nejste jisti, jaký způsob dopravy je pro vás nejvýhodnější, napište to v objednávce do poznámky a my vám pomůžeme vybrat to nejvýhodnější poštovné.

Platba

Platbu lze provést převodem na bankovní účet před odesláním zásilky nebo prostřednictvím dobírky.

Podklady pro platbu Vaší objednávky Vám vždy zasíláme emailem.

 

Bankovní spojení: 250072840/0300

Variabilní symbol: číslo zálohové faktury.

 

Číslo bankovního účtu je zákazníkovi zasláno hned po odeslání objednávky v automatickém e-mailu. V případě zvolené platby převodem lze tento e-mail považovat za přijetí objednávky prodávajícím.

Kupující má dle §53 odst. 7 Občanského zákoníku právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Toto právo platí pro nákupy fyzických osob. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení podmínek uvedených v Obchodních podmínkách platných pro tento e-shop.