OBLÍBENÉ ODKAZY:

Hodinová manželka

 

Staňte se FANOUŠKEM našeho eshopu na Facebooku ... klikněte na LIKE - TO SE MI LÍBÍ ... a budete informováni o všech novinkách na eshopu ...


NOVINKY

arr34v1 GRIFLOVAČ miláček zákazníků OPĚT V PRODEJIJe libo gril, vafle, panini nebo sandwich? Připrav si jídlo "za minutku"! Ušetříš čas i... arr3Novela zákona o ochraně spotřebiteleVýňatek o Obchodník podmínek e-shopu Obchůdek Veronica: K mimosoudnímu řešení spotřebitelských... arr3PŘEDSTAVUJEME VÁM ... PastArt plně automatický hnětač těsta a výrobník těstovinPředstavujeme jednu z očekávaných NOVINEK nového katalogu PastArt VarMix CATALOGUE.PastArt... arr3UTĚRKY Z EGYPTSKÉ BAVLNYUtěrky z egyptské bavlny s vysokou gramáží 230g/m2. Výborná kvalita a savost. Balení obsahuje 3... arr3PLÁŽOVÉ OSUŠKY Z EGYPTSKÉ BAVLNY  Plážové froté osušky z Egyptské bavlny jsou krásně barevné a příjemné na dotek. Gramáž 400g/m2.... arr3ZAHÁJEN PRODEJ VÝROBKŮ PRO DĚTIVodní děla a pistole Užijte si divoké přestřelky s vodními pistolemi v letních dnech a přitom...

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Veronika Černá
Padochov 169
664 91 Oslavany
tel: +420 606 880 428
c.veronica@seznam.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak jste se o nás dozvěděli?

na Facebooku 50% od známého 41% na Seznamu, Heurece, Google 5% na Mapě prodejců 5%

PŘEDSTAVUJEME VÁM ... PastArt plně automatický hnětač těsta a výrobník těstovin

Představujeme jednu z očekávaných NOVINEK nového katalogu PastArt VarMix CATALOGUE.
PastArt plně automatický hnětač těsta a výrobník těstovin. Pro milovníky těstovin, pro bezlepkovou dietu, pro vegetariány, vegany a další příznivce zdravého stravování.

 

Automatické míchání, hnětení a vytlačování surovin. Čerstvé jsou vždy nejlepší! Dodáváme s 10 vytlačovacími disky pro různé druhy těstovin:cannelloni/lasagne, vrtule/motýlci, tagliolini, rigatoni/makarony, špagety, fettuccini/silné asijské nudle,sušenky/gnochi, wontonské nudle, „Andělské vlasy“/tenké asijské nudle, preclíky/tyčinky.

Těstoviny si můžete ochutit a obarvit čerstvými zeleninovými šťávami. Vyrobte si sami každý den klasické i speciální čerstvé těstoviny, bezlepkové, rýžové, chilli, kukuřičné, ochucené, barevné, vaječné i bezvaječné, zdravé a bez chemie.

Video k výrobku najdete